Darčekové poukážky

Valentín, sviatok zaľúbených sa už skočnil, ale nekonečná snaha nájsť ten dokonalý prejav lásky stále ostáva. Je to ako hľadať skrytý poklad vo svojom vzťahu, keď sa snažíte nájsť tú pravú romantickú atmosféru.


Poznáte ten pocit, keď sa váš mozog takmer prehreje pri hľadaní dokonalého darčeka pre svoju polovičku? Pre človeka, ktorého chcete prekvapiť a potešiť?


Tá frustrácia, ktorú zažívate, keď nedokážete nájsť to pravé? Ten pocit, keď bojujete s nedostatkom inšpirácie? Ale nebojte sa. Máme pre vás riešenie, ktoré vám odľahčí od týchto starostí a prinesie radosť a potešenie.


Ale nebojte sa, pretože máme pre vás riešenie, ktoré vám odľahčí od týchto starostí a prinesie vám a vášmu partnerovi radosť a potešenie. Naše historické hotely sú ako poklady, ktoré čakajú na objavenie. S našimi exkluzívnymi darčekovými poukážkami môžete vytvoriť spomienky, ktoré budete milovať navždy. To je darček, ktorý zahreje vaše srdce rovnako ako samotný deň Sv.Valentína. ❤️🏨

Historické hotely Slovenska vám ponúkajú exkluzívnu darčekovú poukážku, ktorá spája jedinečný zážitok s voľnosťou voľby. Predstavte si, že spolu s vašou láskou môže využiť túto poukážku na ľubovoľnú kombináciu zážitkov, ktoré ponúkajú členovia asociácie Historické Hotely Slovenska.


Je to podobné, ako keď si snažíte vybrať ten najlepší spôsob, ako osláviť Deň sv. Valentína s vašou polovičkou. Je jedno, či vaša láska túži po romantickom víkende v starobylom sídle, dobrodružstve pri objavovaní historických pamiatok, či oddychu v jedinečnom wellness, alebo po turistike v horách. Táto poukážka vám umožňuje darovať to, čo vaša polovička ocení najviac.


A čo je na tejto poukážke najlepšie? Ak sa rozhodnete ju darovať, váš partner si môže vybrať a uplatníte si ju u ktoréhokoľvek člena asociácie Historické hotely Slovenska. Totižto...


S našou exkluzívnou darčekovou poukážkou Historických Hotelov Slovenska máte na výber z 19-tich hotelov a zážitkov, ktoré vašej láske vyčarujú úsmev na tvári a vryjú sa do jej pamäte na celý život.


A vy... Vy budete v pozícií človeka, ktorý daroval niečo unikátne a jedinečnéNiečo, na čo sa vaša polovička nezabudne už na druhý deň či týždeň po obdarovaní...


Toto je darček, ktorý zamilovaní budú chcieť rozbaľovať celý rok! ❤️🏨✨


 Jedna poukážka a nekonečne veľa zážitkov...


Čo darovať? To je vec, ktorá nás trápi celý rok... Hľadáte ten správny darček na Valentína, snažíte sa nájsť nezvyčajný svadobný dar či dar na výročie, jubileum alebo len tak pre potešenie? Je to podobné, ako keď sa snažíme nájsť tú pravú lásku - chceme niečo, čo nezostane zabudnuté, ale bude tvoriť nezabudnuteľné spomienky!

A tu je naše riešenie: Darčeková poukážka do medzinárodne uznávaných a oceňovaných Historických Hotelov Slovenska! S našou poukážkou máte možnosť nechať obdarovaného vybrať si zo širokej ponuky 19 historických hotelov, kaštieľov a zámkov. Každý z nich ponúka jedinečnú atmosféru a nezabudnuteľný zážitok.

Teraz nemusíte robiť ťažké rozhodnutia, podobne ako v láske. Darujte darčekovú poukážku a nechajte obdarovaného vybrať samého, čo ho najviac osloví na mieste, ktoré ho najviac osloví. Ušetríte si hodiny hľadania toho pravého darčeka a stanete sa darcom nezabudnuteľných zážitkov, na ktoré bude obdarovaný spomínať ešte dlho...
Historické Hotely Slovenska je unikátne združenie historických hotelov, kaštieľov a zámkov na Slovensku. 

Darujte svojim blízkym, kolegom či priateľom unikátny zážitok s možnosťou výberu podľa ich priania, vďaka darčekovej poukážke od Historických Hotelov Slovenska!

Aký je najlepší darček? Predsa ten, ktorý sa nedá zabaliť....


Poznáme to všetci. Príde deň, keď potrebujeme darovať ten najlepší darček pre našich blízkych. Je jedno či ide o darček na Vianoce, svadobný dar alebo dar na jubileum či inú životnú príležitosť. Proste chceme niečo originálne. Niečo, čo vyčaruje úsmev na tvári obdarovaného a zároveň niečo, čo zanechá nezabudnuteľnú stopu v jeho srdci.Ako nájsť darček, ktorý by splnil všetky tieto požiadavky? My máme pre vás jedinečné riešenie. Online darčekovú poukážku do Historických Hotelov Slovenska. S touto poukážkou darujete "nie len obyčajný darček", ale aj neopakovateľný zážitok.


Predstavte si, ako váš blízky prežíva chvíle v nádhernej historickej budove, kde sa môže cítiť ako šľachta, kráľ či kráľovná z dávnych čias. Tento pocit výnimočnosti môže byť jeho. A to práve vďaka vám!


Exkluzívna darčeková poukážka do Historických Hotelov Slovenska  je darček ako stvorený pre tých, ktorých máme radi..  Obdarovanému ponúka zážitok a výnimočné prostredie v kaštieľoch, zámkoch alebo historických hoteloch.


Exkluzívne darčekové poukážky Historických hotelov Slovenska - prečo si ich (ne)zamilovať? 1. Časová flexibilita a možnosť premyslenia si výberu

Darčeková poukážka je platná až jeden celý rok. Čo to znamená? Že vami obdarovaný bude mať dostatok času na to, aby si starostlivo zvážil, v ktorom z 19-tich slovenských historických hoteloch chce svoju poukážku uplatniť. Nebude sa musieť trápiť s tým, aby sa okamžite rozhodol, ak tak sám nechce.


Obdarovaný okrem toho, ktorý hotel si vyberie, bude mať aj možnosť vybrať si termín, ktorý mu bude vyhovovať najviac. Táto časová flexibilita je jednou z hlavných výhod našich exkluzívnych darčekových poukážok.


2. Okamžitá dostupnosť a jednoduché uplatnenie

S našimi darčekovými poukážkami nemusíte čakať na žiadne zdĺhavé doručovanie poštou či kuriérom. Stačí, keď si poukážku zakúpite tu a teraz a ihneď po jej zaplatení ju obdržíte na svoj e-mail. Takže všetko stihnete, aj keď si možno výber darčeka nechávate na poslednú chvíľu, alebo ste ho len v záplave povinností nestihli skôr vymyslieť a kúpiť. Vy sami môžete rozhodnúť, kedy ju odovzdáte obdarovanému.Okrem toho je uplatnenie poukážky veľmi jednoduché. Hodnotu poukážky si môžete vybrať podľa vlastného uváženia priamo pri objednávke. To je všetko. Vy rozhodujete, akú hodnotu bude mať váš darček a obdarovaný sa rozhodne, ktorý hotel v akom termíne si vyberie. Pretože iba sám obdarovaný najlepšie vie, čo mu bude vyhovovať najlepšie a najviac.


3. Unikátny zážitok v historických hoteloch

Hlavnou výhodou našich darčekových poukážok je samozrejme možnosť zažiť unikátny pobyt v jednom z historických hotelov na Slovensku. Tieto hotely sú svedkami minulosti a ponúkajú svojim hosťom autentický zážitok plný histórie a romantiky a skvelých gastronomických zážitkov.


Nech je obdarovaný akokoľvek náročný či nenáročný, v našej ponuke 19-tich historických hotelov si určite vyberie niečo, čo ho nadchne. Oživenie minulosti, čarovné prostredie a skvelé služby - to všetko môže obdarovaný zažiť s našimi darčekovými poukážkami, tj. vašim jedinečným darčekom, ktorý obdarovanému doprajete. 


4. Spokojnosť zákazníkov a ich skúsenosti

Naša kvalita je potvrdená spokojnými zákazníkmi, o čom svedčia vynikajúce recenzie hotelov a mnohé víťazné ocenenia (často prvé miesta v rôznych kategóriách v rámci Heritage Hotels of Europe).


Naše historické hotely majú vynikajúce hodnotenia a zákazníci sú nadmieru spokojní s kvalitou služieb, ubytovaním a gastronomickými zážitkami. Asociácia Historické Hotely Slovenska je pyšná na to, že hotely patriace pod naše krídla získali dôveru hostí, ktorí sa k nám radi vracajú a ocenenia na medzinárodnej úrovni. 


5. Jedinečná príležitosť, ktorú nemôžete nechať ujsť

Naše exkluzívne darčekové poukážky Historických hotelov Slovenska ponúkajú niečo, čo je naozaj jedinečné. Niekedy je potrebné si dopriať niečo špeciálne, niečo, čo nám vyčarí úsmev na tvári a prinesie nezabudnuteľné zážitky. Sme presvedčení, že naše exkluzívne darčekové poukážky sú tou pravou voľbou pre tých, ktorí hľadajú niečo originálne a zároveň kvalitné. Tak prečo čakať, keď si môže obdarovaný dopriať čarovný pobyt v historickom hoteli hneď teraz? Kúpte naše exkluzívne darčekové poukážky a prekvapte svojich blízkych či priateľov, svoju polovičku, jedinečným zážitkom, ktorý ocenia.


Nechajte ich zažiť kúzlo minulosti a vytvorte im nezabudnuteľné spomienky, na ktoré budú ešte dlho a s láskou spomínať. Všetko je jednoduché a jedinečné. Preto neváhajte a darujte zážitok. Dar a darček, ktorým zaručene potešíte a bude jedinečný.