Darčekové poukážky
S exkluzívnou darčekovou poukážkou Historických Hotelov Slovenska zažije obdarovaný slobodu výberu zo 16-tich hotelov! Jedna poukážka, nekonečne veľa zážitkov...
Historické Hotely Slovenska je unikátne združenie historických hotelov, kaštieľov a zámkov na Slovensku. 
Darujte svojim blízkym, kolegom či priateľom unikátny zážitok s možnosťou výberu podľa ich priania, vďaka darčekovej poukážke od Historických Hotelov Slovenska!


Hľadáte ideálny a zároveň netradičný darček, ktorý vyčarí úsmev na tvári vášho blízkeho?

Darčeková poukážka HHS je lepšia, ako obyčajný darček. Obdarovanému ponúka zážitok a výnimočné prostredie s nádychom histórie v kaštieľoch, zámkoch alebo historických hoteloch.


Aké sú výhody exkluzívnych darčekových poukážok Historických hotelov Slovenska? 1) darčeková poukážka je až rok platná (takže odbarovaný bude mať dostatok času si rozmyslieť kde - v akom hoteli si poukážku uplatní a aby tam išiel vtedy, keď mu to vyhovuje...k dispozícii bude až rok na premyslenie....) 


2) darčeková poukážka je k dispozícii okamžite (poukážku priletí na váš email IHNEĎ po zaplatení a Vy sa rozhodnete, kedy ju od vás obdarovaný dostane...)


3) jednoduché uplatnenie poukážky (Hodnoty poukážky sú 100€, 150€, 200€, 250€ , 300€, 350€, 400€, 450€, 500€ s tým, že si môžete nakombinovať vlastnú hodnotu priamo pri objednávke. Vy vyberte v akej hodnote chcete poukážky darovať a samotný výber hotela nechajte na obdarovanú osobu, pretože každý pozná sám seba najlepšie... )