Hotel The Grand Vígľaš Vígľaš

Hotel The Grand Vígľaš**** V srdci Slovenska, neďaleko mesta Zvolen v obci Vígľaš, leží zámocký hotel The Grand Vígľaš****. Hotel a zámok v jednom je miesto, kde sa spája história spolu s luxusnými službami. Hotel disponuje 55 izbami v ôsmich kategóriách. Všadeprítomný nádych histórie a elegancie umocňuje pocit pobytu na zámku. Chutný obed alebo romantickú večeru si môžete vychutnať v ala carte reštaurácii Ava Simone. Pre ubytovaných hostí slúži aj hotelová reštaurácia Anjou Court. Kvalitnú whiskey, rumy a cigary si dokonale užijete v priestoroch Dragon Cigar baru. Povedzte si svoje ÁNO v gotickej kaplnke alebo v rytierskej sále a prežite rozprávkovú svadbu až do svitania. Skombinujte minulosť s prítomnosťou počas Vašich kongresov, seminárov a školení v nerušenom prostredí. Oddýchnite si s nami v hotelovom wellness centre. Presuňte sa v čase s Vašou rodinou, priateľmi a známymi do stredovekých čias a zúčastnite sa prehliadky zámku s odborným výkladom. Sídlo uhorských kráľov čaká práve na Vás!

 • Informácie

  UBYTOVANIE /kapacita 55 izieb, 110 lôžok/

  V každej z našich komfortných izieb sa skrýva kus histórie, no zároveň poskytujú pohodlie a štandard prislúchajúci hotelu triedy štyroch hviezd. K dispozícii sú izby ôsmych kategórii, líšiace sa dispozičným riešením a detailmi zariadenia. Izby sa nachádzajú v hlavnom zámockom objekte, ale i v priľahlých baštách zámockého opevnenia. Poskytujú výhľad na nádvorie alebo na okolitú prírodu. Za zmienku stojí Draculova izba. Ako v izbách, tak aj v celom areáli hotela je k dispozícii bezdrôtové pripojenie na interne.
  GASTRONÓMIA

  Reštaurácia Anjou Court /kapacita 150 miest/Honosná reštaurácia nazvaná podľa kráľovského rodu Anjou je charakteristická všadeprítomnými rodovými ľaliami a ručne maľovaným stropom. Je k dispozícii najmä hotelovým hosťom.

  Reštaurácia Ava Simone /kapacita 60 miest/Reštaurácia s historickými klenbami je zároveň miestom na príjemné posedenie pri káve. Pre gastronomické zážitky našich hostí je reštaurácia Ava Simone otvorená denne. Obe reštaurácie poskytujú priestory pre usporiadanie Vašich rodinných i firemných podujatí. Moderná gastronómia s dôrazom na kvalitu a čerstvosť, no zároveň s ohľadom na historický charakter miesta, je samozrejmosťou.

  Dragon cigar bar /kapacita 30 miest/Priestor pre náročnejšiu klientelu ukrytý pod hradbami na vstupnom nádvorí, v ktorom si môžete vychutnať degustácie rôzneho druhu, športové prenosy a v letných mesiacoch vonkajšie posedenie.