Jesenný reset a návrat k sebe prostredníctvom wellness pobytu v Historických Hoteloch Slovenska.

Title image
Nenechajte jesenný čas na náhodu. Pozrite si našu ponuku a objavte skryté poklady slovenskej histórie a relaxácie.

S príchodom jesene sa nám naskytá výnimočná príležitosť na obnovu a návrat k sebe. Toto ročné obdobie nás láka svojou pestrou paletou farieb, čerstvým vzduchom a možnosťou oddychu.


A ak hľadáte spôsob, ako túto jesennú energiu využiť na plno a zároveň zrelaxovať, naše Historické Hotely Slovenska majú pre vás pripravené wellness pobyty, ktoré vám pomôžu nájsť rovnováhu a spojiť sa s prírodou. Veď posúďte sami. Z ponuky našich partnerských hotelov vyberáme: 


Zachyťte magické jesenné chvíle v unikátnom historickom hoteli pod Tatrami

Prvý boutique hotel pod končiarmi najmenších veľhôr sveta Vysokých Tatier nájdete priamo v srdci historického Kežmarku s výhľadom na Belianske Tatry  na križovatke 3 národných parkov TANAP, PIENAP a Slovenský raj. Tento hotel zvonku nenápadný sa nachádza  v 4 vzácnych  historických  domoch  vzájomne prepojených zo 17.storočia, je zrekonštruovaný v historizujúcom štýle a nachádza sa uprostred  dominantných historických pamiatok ako Kežmarský hrad či gotická Bazilika minor, ktoré spolu s Vysokými Tatrami mu dodávajú čarovný kolorit.  Hotel hosťom a návštevníkom  ponúka rodinnú a srdečnú atmosféru, vysoký štandard služieb, elegantné ubytovanie v 30 elegantných a komfortných izbách typu štandard, DeLuxe a suitách a zážitok z pobytu.