Vyberte si školenie či konferenciu v atmosfére luxusu Slovenských Historických Hotelov

Title image
Školenia a konferencie v atmosfére luxusu historických hotelov, kde sa tradícia stretáva s modernosťou

Keď sa stretávajú história a moderný komfort, vytvorí sa magická atmosféra, ktorá dokáže očariť a uchvátiť všetkých účastníkov školení a konferencií. História a tradícia sa spájajú s prvotriednymi službami a elegantným prostredím, čím poskytujú neopakovateľný zážitok pre všetkých.


V článku si predstavíme výnimočné Slovenské Historické Hotely, ktoré sú dokonalým miestom pre vaše podnikateľské stretnutia, školenia a konferencie. Pridajte k tomu profesionálny prístup a výnimočnú atmosféru a máte pred sebou neodolateľný recept na úspech. Veď posúďte sami: Špičkový štandard poskytovaných služieb a výnimočné prostredie historického miesta Galicia Nueva

To sú dôležité a nevyhnutné prvky na organizáciu netradičných firemných podujatí, teambuildingov, konferencií, školení alebo dôležitých obchodných rokovaní. Centrálny priestor dvorana Arcadia s kapacitou až 250 miest pri banketovom sedení, alebo 400 miest pri kino sedení, spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky.


Výnimočný priestor Župnej sieni s kapacitou 90 miest pri kino sedení s pôvodnou neskorobarokovou freskovou výzdobou dodá vášmu pracovnému dňu dôležitosť. Privátny salónik Komora Haličského kráľovstva je ideálny priestor pre privátne stretnutia a rokovania, kapacita dosahuje 40 osôb pri kino sedení.